główne

refresh-your-brain-in-15-minutes

4 darmowe medytacje od BrainSync

Medytacja od Kelly Howell. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o BrainSync Kelly Howell to masz okazję pobrać 4 darmowe nagrania do Kelly.

 

recharge-7-minute-guided-meditation

Medytacja 7 minutowa Kelly Howell kiedy potrzebujesz wyciszenia, relaksu. Ta siedmio minutowa medytacja z lektorem (po angielsku) Kally Howell to wizualizacja, uzdrowiająca muzyka i fale theta binuaral beats. Doświadczysz głębokich poziomów wewnętrznego spokoju.

refresh-your-brain-in-15-minutes

Medytacja Brain Refresher, kiedy chcesz się odstresować i odświeżyć, a nawet uwolnić ból głowy ten program łagodnie wymasuje twój mózg. Fale Gamma i Delta są harmonijnie ułożone, żeby wyklarować twoje myśli i usunąć stres.

free-meditation-alpha-wave

Medytacja Alpha cechują fale alfa, brama do głębszego stanu świadomości. Kiedy fale alpha stają się silniejsze, logiczna aktywność mózgu spada. To pozwola na głębszą intuicję.

free-meditation-theta-wave

Medytacja Theta cechują fale theta. Theta jest stanem zaawansowanej medytacji. To jest najbardziej nadzwyczajny stan jakiego doświadczysz. Kiedy będziesz schodzić na głębszy poziom theta, wybuch elektrycznej aktywności mózgu będzie powodował nowe inspiracje.

CZY POTRZEBUJĘ SPECJALNEGO TRENINGU DO WYPRÓBOWANIA MEDYTACJI?

Nie, nie potrzebujesz. Dodam, że niektóre nagrania sa po angielsku, a nie niektóre to czyste fale binauralne z muzyką, do których nie musisz znać angielskiego.

Głębsze poziomy świadomości, osobisty rozwój, lepszy sen są dostępne dla każdego bez specjalnych wstępnych przygotowań.

CZY POTRZEBUJĘ SPECJALNY SPRZĘT, ŻEBY SŁUCHAĆ NAGRAŃ?

Potrzebujesz dobrych słuchawek stereofonicznych, cichego i spokojnego miejsca.

CO MOGĘ OCZEKIWAĆ PO MEDYTACJACH.

Po pierwszych sesjach możesz się spodziewać wejścia na głębszy poziom umysłu. Doświadczy głębszej medytacji. Możesz oczekiwać uczucia spokoju, relaksu, klarowności. Korzyści medytacji kumulują się. Codzienne słuchanie przez okres 4-6 tygodni przyniesie znaczące rezultaty większej klarowności umysłu, bardziej spokojnego umysłu, zwiększonej kreatywności oraz uczucia szczęścia i dobrostanu.

Artykuł, który może cię zainteresować: 16 korzyści z regularnej relaksacji

CZY SĄ JAKIEŚ NEGATYWNE EFEKTY UBOCZNE ZWIĄZANE ZE SŁUCHANIEM BINAURAL BEATS?

NIE.

Binaural Beats są czystymi i precyzyjnymi falami, które wytwarzają kojący wibracyjny puls w twoim mózgu. Fale mózgowe przystosowują się do rytmu pulsu binaural beats, który jest nazywany “the frequency following response” or “brainwave entrainment.” Binaural beats poprowadzą aktywność twojego mózgu w specyficzny stan świadomość adekwatny do częśtotliwości.

GAMMA
30 to 50 Hz
BETA
14 to 30 Hz
ALPHA
8 to 14 Hz
THETA
4 to 8 Hz
DELTA
0.1 to 4 Hz

Jednakże nie powinieneś słuchać binaural beats podczas kierowania, obsługi maszyn lub podobnych aktywności. Nie powinineś słuchać kiedy masz epilepsję lub choroby serca.

JAK POBRAĆ NAGRANIA?

Po zapisaniu się dostaniesz co tydzień jedno nagranie na swoją

skrzynkę mailową.

http://www.brainsync.com/free-guided-meditation-online

 

Napisz komentarz

comments

Comments are closed.

,,,,,,,,,,,,,

stat4u