karma dla psa

Karmy dla piesków – najistotniejsze nowości

Karmy dla piesków – najistotniejsze nowości

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją żywności dla piesków. Zgodnie z wymaganiami klientów w ich ofercie można odszukać karmy dla dojrzałych czworonogów, a dodatkowo i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt i piesków dorosłych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze dostarcza? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i dodatkowo przedstawić ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree opracowała dwa typy żywności: karmy suche oraz karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe pierwsze w kolekcji firmy znajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla każdych odmian psów oraz 3 warianty karm przeznaczone dla piesków ras miniaturowych dużych oraz średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została zaprojektowana poprzez zbiór wykształconych ekspertów z wiedzą o tym, by zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i ryż, które są perfekcyjne dla wrażliwych żołądków małych psów. Również karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w czasie silnego rozwoju. Obok atutów odżywczych warto zarówno wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Obejmuje zboża, sporą porcję mięska (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
karmy dla psów w sklepie zoologicznym online https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka sprzedaje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce bądź w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która poprawia przyswajanie składników odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temu karma jest nie zaledwie smakowita, lecz i odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki odpowiedzialne za mocne i zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), poprawiające odporność (witamina E i minerały) plus ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Podsumowując propozycja firmy Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest dosyć obfita, możemy w niej wyszukać również karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Oraz są to karmy przygotowane przez firmę, która trwa na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż ulepsza swoje wyroby bazując na doświadczeniu swoim i lekarzy z którymi współtworzy. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie dopasowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak również smakowe.