główne

Stres – utrapienie czy konieczność?

 

Stres – utrapienie czy konieczność?

„Miarą człowieka nie jest zachowanie w chwilach spokoju, lecz to, co czyni, gdy nadchodzi czas próby”Martin Luther King.

 

Stres nie jest problemem w chwilach spokoju, ale kiedy pojawiają się wyzwania, problemy i to, że musimy się z nimi zmierzyć sposób w jaki zareagujemy, jak zachowuje się nasze ciało, w jakim stanie jest nasz umysł i duch, decyduje o klęsce lub sukcesie w życiu.

 

Stres jest konieczny w życiu. Potrzebujesz stres do uczenia się, kreatywności i po prostu przetrwania. Stres jest szkodliwy tylko wtedy, kiedy staje się przytłaczający i przerywa stan zdrowia i równowagi, której potrzebuje twój system nerwowy. Niestety przytłaczający stres stał się zwiększającą częścią naszego codziennego życia. Kiedy stresory wyprowadzają twój system nerwowy z równowagi, techniki relaksacyjne viagra buy kamagra mogą przynieść Ci z powrotem balans i równowagę. Techniki relaksacyjne pomogą Ci wprowadzić stan głębokiego spokoju.

 

Kiedy stres przytłacza twój system nerwowy, twoje ciało jest zalewane chemikaliami, które przygotowują ciało do walki. Kiedy odpowiedź na stres może mieć charakter ratowania życia, kiedy musisz działać szybko to może obniżać energię twojego ciała, wtedy ciągle reagujesz stresem na takie sytuacje. Odpowiedź ciała na ćwiczenia relaksacyjne jest odwrotna. Ciało reaguje na ćwiczenia relaksacyjne przywróceniem równowagi i harmonii.

 

Napisz komentarz

comments

Comments are closed.

,,,,,,,,,,,,,

stat4u